powrót

SuperGrosz

SuperGrosz
 • Pożyczka ratalna dostępna już od 1 000 zł nawet do 10 000 zł, a nawet do 15 000 zł dla stałych Klientów spłata zobowiązania rozłożona może być od 4 do 48 miesięcy bez konieczności przesyłania dokumentów, potwierdzania dochodów i wykonywania przelewu weryfikacyjnego.
  Pieniądze przelewamy na konto, lub odbierasz je w gotówce na poczcie – wybór należy do Klienta
  SuperGrosz weryfikuje klienta w Biurze Informacji Gospodarczej, Biurze Informacji Kredytowej, Rejestrze Dłużników ERIF

 • WYNAGRODZENIE

 • CPS 6.5%
 • WARUNKI: Wynagrodzenie przyznawane będzie w przypadku, gdy zostanie wypłacona pożyczka nowemu klientowi, nie występującego w bazie SuperGrosz.pl a klient nie odstąpi od umowy w ciągu przysługujących mu 14 dni od daty przyznania pożyczki.

 • UWAGI: Zakaz prowadzenia SEM/Google/Brand Bidding - Prosimy o nie wyświetlanie reklam w wyszukiwarce Googole podszywających się pod reklamy SuperGrosz. Co do działań PPC, które reklamują serwisy wydawców nie zabraniamy tego o ile, brand Super Grosz (i podobne) nie są słowami kluczowymi generującymi wyświetlanie takich reklam. Nie będziemy wypłacać wynagrodzeń sieciom i wydawcom, którzy będą prowadzili takie działania.
  Zabronione jest wypełnianie formularzy w imieniu klienta. Wnioski wypełnione za klienta nie będą podlegały wynagrodzeniu.
  Warunkami wnioskowania o pożyczkę są:
  ukończony 21 rok życia i nie przekroczony 80, obywatelstwo Polskie, telefon komórkowy z zasięgiem w Polsce, aktualny dowód osobisty, brak obciążeń komorniczych.

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.

dołącz do programu