powrót

Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczki
 • Hapi Pożyczki to wygodna pożyczka od 800 do 25000 złotych. Okres spłaty od 3 do 48 miesięcy. Minimalna ilość formalności, szybka decyzja online i błyskawiczny przelew na konto.

  WYNAGRODZENIE

 • CPL - 80 zł 
 • CPS - 56 zł
 • Wynagrodzenie przyznane będzie za poprawnie wypełniony wniosek o pożyczkę pod warunkiem, że nastąpi pozytywna weryfikacja danych i zdolności kredytowej (decyzja pozytywna).
  Wynagrodzenie dodatkowe zostanie naliczone, gdy na podstawie wniosku zostanie wypłacona pożyczka.
  W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta.
  Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.


  UWAGA! Wnioski w kampanii pożyczki Hapi, które potwierdzają się w czasie rzeczywistym (a nie z 1-dniowym lub kilkudniowym opóźnieniem), otrzymują wstępną decyzję pozytywną pożyczkodawcy. Wnioski, które potwierdzane są następnego dnia roboczego po wysłaniu to formularze, które nie przechodzą wstępnej weryfikacji kredytowej pożyczkodawcy. Nie podlegają one zatem z definicji zgłoszeniom reklamacyjnym.
  W programie obowiązuje zakaz używania w kontekście produktu haseł reklamowych:„bez BIK”, „pożyczka bez BIK”, „Bez prowizji i bez opłat wstępnych” oraz „bez opłat wstępnych”.

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.

dołącz do programu