powrót

Loans 4 Players

Loans 4 Players

Loans 4 Players to wygodna pożyczka od 800 do 15 000 złotych. Możliwość rozłożenia spłaty na 36 lekkich rat i rozpoczęcie spłaty po 2 miesiącach to kolejne zalety. To także minimalna ilość formalności, pełny wniosek online i błyskawiczny przelew na konto.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 78,35 %

WYNAGRODZENIE

  • CPL 60 zł
  • CPS 40 zł

Wynagrodzenie przyznane będzie za poprawnie wypełniony wniosek pod warunkiem, że nastąpi pozytywna weryfikacja danych i zdolności kredytowej (decyzja pozytywna).
Wynagrodzenie dodatkowe zostanie naliczone, gdy na podstawie wniosku zostanie wypłacona pożyczka. W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta.
Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.

UWAGA! Wnioski w kampanii pożyczki, które potwierdzają się w czasie rzeczywistym (a nie z 1-dniowym lub kilkudniowym opóźnieniem), otrzymują wstępną decyzję pozytywną pożyczkodawcy. Wnioski, które potwierdzane są następnego dnia roboczego po wysłaniu to formularze, które nie przechodzą wstępnej weryfikacji kredytowej pożyczkodawcy. Nie podlegają one zatem z definicji zgłoszeniom reklamacyjnym.
W programie obowiązuje zakaz używania w kontekście produktu haseł reklamowych:„bez BIK”, „pożyczka bez BIK”, „Bez prowizji i bez opłat wstępnych” oraz „bez opłat wstępnych”.

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.

dołącz do programu