powrót

Ferratum money

Ferratum money
  • Proces rozpatrzenia wniosku o pożyczkę na raty zazwyczaj zajmuje trochę czasu - jednak nie w Ferratum Banku! Prosty wniosek, który składasz przez Internet automatycznie trafia do rozpatrzenia przez specjalistów. Do minimum skrócono czas oczekiwania na pożyczkę - decyzję masz niemal natychmiast.


  • WYNAGRODZENIE

  • CPL 27 zł

  • za każdy poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że na jego podstawie Reklamodawca skontaktuje się z Klientem, który potwierdzi zainteresowanie produktem. Dotyczy to zarówno nowych, jak i powracających Klientów.

    W przypadku, gdy Klient będzie zainteresowany chwilówką, wynagrodzenie zostanie naliczone zgodnie z warunkami pożyczki pozabankowej.

    W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta oraz zakaz wykorzystywania marki Ferratum do promocji swoich stron WWW. Wydawcy niestosujący się do tych zaleceń będą usuwani z programu, a wynagrodzenie nie będzie wypłacane.
    Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikalnych użytkowników.

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu płatności od reklamodawcy. Niezwłocznie po otrzymaniu płatności dział finansów firmy Blue Services przygotowuje płatności na rzecz Wydawców

dołącz do programu