powrót

Wandoo

Wandoo

Wandoo.pl służy swoim klientom oferując szybkie pożyczki krótkoterminowe w kwocie do 15000 zł na okres maksymalnie 30 dni. Nasze pożyczki dopasujesz do swoich możliwości finansowych w pełni kontrolując ile chcesz pożyczyć i kiedy chcesz spłacić. Nasz proces udzielenia pożyczek online jest całkowicie przejrzysty i bezpieczny. Wymagamy jedynie podstawowych informacji o Tobie - aplikujesz szybko i wygodnie, bez zbędnych formalności. Dla nowych klientów przygotowaliśmy ofertę pożyczki do kwoty 2 500 zł. Spłać ją w terminie, a koszty my bierzemy na siebie.

Pożyczaj odpowiedzialnie z Wandoo

Jesteśmy z Tobą na dobre i na złe! Potrzebujesz gotówki? Udzielimy Ci pożyczki. Zabrakło Ci na spłatę? Mamy dla Ciebie refinansowanie! Spłacasz wszystkie pożyczki terminowo? Dajemy rabaty! Już teraz sprawdź jak uzyskać do -50% zniżki na kolejne pożyczki z naszym Programem Lojalnościowy! A każdy nowy klient ma możliwość wnioskowania nawet do 2500zł za darmo. I uwaga mamy apetyt na więcej. Dla www.Wandoo.pl nadchodzi Nowe Era, nie przegap tego!

WYNAGRODZENIE

  • CPS - 125,00 zł za sprzedaną pożyczkę (dla nowego klienta)

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.

dołącz do programu