powrót

SuperGrosz CPL + CPS

SuperGrosz CPL + CPS

SuperGrosz.pl szybkie pożyczki online
Oferujemy szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne od 1000 do 10000zł dla nowych, a nawet do 15 000 zł dla stałych Klientów. Pożyczamy od 4 nawet do 48 rat. Pieniądze przelewamy na konto, lub odbierasz je w gotówce na poczcie – wybór należy do Klienta. 

WYNAGRODZENIE

  • CPL 38 zł
  • CPS 30 zł 

Płacimy za każdą przyznaną pożyczkę nowemu Klientowi, a także za lidy, którym nie udzielimy pożyczki o ile nie są do odrzuty z tytułu:
1 - Wiek spoza akceptowanego przedziału (21-80 lat)
2 - Nieprawidłowe lub brak możliwości potwierdzenia danych identyfikacyjnych lub osobowych (np. w bankowości lub innych bazach zewnętrznych)
4 - Negatywne informacje w bazach zewnętrznych lub wewnętrznych (np. duże opóźnienia, zajęcia komornicze)
10 - klient nie odbiera
51 - ryzyko wyłudzeń

 

Zakaz prowadzenia SEM/Google/Brand Bidding - Prosimy o nie wyświetlanie reklam w wyszukiwarce Googole podszywających się pod reklamy SuperGrosz.
Co do działań PPC, które reklamują serwisy wydawców nie zabraniamy tego o ile, brand Super Grosz (i podobne) nie są słowami kluczowymi generującymi wyświetlanie takich reklam. Nie będziemy wypłacać wynagrodzeń sieciom i wydawcom, którzy będą prowadzili takie działania.
Zabronione jest wypełnianie formularzy w imieniu klienta. Wnioski wypełnione za klienta nie będą podlegały wynagrodzeniu.

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.

dołącz do programu