powrót

Creativemotorcycles CPS + CPS2

Creativemotorcycles CPS + CPS2

Creative Motorcycles - Projektujemy motocykle dla tych którzy swoją przygodę dopiero zaczynają i dla takich, którzy dokładnie wiedzą czego potrzebują. Nasze projekty są nieszablonowe i każdy z nich to odrębny proces koncepcyjny i twórczy. Do każdego motocykla podchodzimy indywidualnie dostosowując go do Twoich potrzeb i osobowości.

Produktem jest motocykl o pojemności do 125 cm3 do prowadzenia którego wystarczają uprawnienia kat B, czyli na samochód osobowy.

  • Sprzedane motocykle posiadają 6 miesięczną gwarancje, 
  • Są zarejestrowane,
  • ubezpieczone i posiadają przegląd tech dzięki czemu klient po otrzymaniu motocykla może na nim natychmiast jeździć,
  • Dodatkowo mamy możliwość (za dodatkową opłatą) dostarczenie motocykla w dowolne miejsce w kraju,

WYNAGRODZENIE

  • CPS 6% - od wartości podpisanej umowy zadatku na wybrany motocykl
  • CPS 6% - od wartości pozostałej kwoty zapłaconej po sfinalizowaniu transakcji i odebraniu motocykla

Każdy motocykl jest budowany na zamówienie a budowa trwa od 1 miesiąca do max 3. Klient na początku podpisuje umowę zadatku i wpłaca zadatek. Po tym ruszają prace i po ukończeniu klient otrzymuje motocykl i wpłaca resztę kwoty. Na umowie zadatku klient ma podane konkretne dane motocykla, który będzie dla niego budowany oraz graniczny termin ukończenia projektu dzięki czemu czuje się bezpiecznie wpłacając pieniądze.

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.

dołącz do programu