powrót

Eurobank Kredyt Gotówkowy

Eurobank Kredyt Gotówkowy

Eurobank - Kredyt Gotówkowy Wyprzedaż Pieniędzy

  • tylko 160 zł miesięcznej raty przy 10 000 zł pożyczki
  • formalności ograniczone do minimum
  • przelew środków na konto nawet w ciągu 24 h
  • krótki formularz kontaktowy

 

Koniec: do odwołania

WARUNKI:

CPL 14 zł - Prowizja naliczana za spełnione warunki dla produktu oraz za poprawnie wypełniony formularz kontaktowy przez użytkownika, który podczas rozmowy z konsultantem Banku potwierdzi swoje dane oraz zainteresowanie produktem.

UWAGI:

Prowizja naliczana tylko w przypadku nowego klienta. Z jednego adresu IP może zostać złożony tylko jeden, unikalny wniosek na powyższy produkt. Kolejne wnioski mogą nie zostać zliczone poprawnie. Zakaz wysyłania wniosków w imieniu klienta.

Reklamodawca płaci za wszystkie rozmowy sprzedażowe, nawet jeśli użytkownik nie ma zdolności kredytowej, jednak pod warunkiem, że ze wszystkich działań wydawcy, wygenerowana zostanie przynajmniej 1 sprzedaż w danym miesiącu. Rozmowa sprzedażowa, czyli CC dodzwoniło się do nowego użytkownika (w ciągu roku nie posiadał żadnych produktów Eurobanku) który pozostawił leada, potwierdził dane i wyraził zgodę na ich przetwarzanie oraz wyraził zainteresowanie ofertą kredytu gotówkowego Eurobanku.
W przypadku niewygenerowania żadnego kredytu, płatność wyłącznie za leady ze spełnionymi warunkami brzegowymi do wzięcia kredytu.
Walidacja leadów za dany miesiąc nastąpi po 15 dniu kolejnego miesiąca

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.

dołącz do programu