powrót

Skyscanner

Skyscanner

Skyscanner to internetowa wyszukiwarka dla tych, którzy uwielbiają podróżować, ale nie lubią przepłacać. Znamy prosty sposób na to, aby kupić bilety taniej niż w tradycyjnym biurze podróży a czasem nawet taniej niż bezpośrednio od linii lotniczej.
Internetowe biura podróży kupują bilety od linii lotniczych hurtowo, uzyskując rabat. Skyscanner zawarł umowy z wieloma z nich, gromadząc wszystkie ich oferty na swojej stronie. Nie ma tutaj żadnych sztuczek: nasza witryna jest platformą służącą uczciwej konkurencji. Skyscanner wyszukuje i porównuje wszystkie ceny, a podróżujący finalizują transakcję po przekierowaniu na stronę rezerwacyjną linii lotniczej lub internetowego biura podróży. Skyscanner nie pobiera prowizji za rezerwację od kupującego, ale otrzymuje ją od sprzedającego. Tą właśnie prowizją chcemy podzielić się z Tobą.

JAK ZARABIASZ

1. Użytkownik klika link na Twojej stronie internetowej/blogu i zostaje przekierowany na Skyscanner.
2. Użytkownik znajduje pasującą mu ofertę lotu na Skyscanner i klika przycisk „Sprawdź".
3. Zostaje automatycznie przeniesiony na stronę naszego partnera (na przykład linii Lufthansa, internetowego biura podróży Opodo, wypożyczalni Hertz, itp.), na której może dokonać rezerwacji biletu lotniczego lub wypożyczyć samochód.
4. Wtedy właśnie naliczany jest procent od naszej prowizji, który przekażemy Tobie.

WYNAGRODZENIE

CPA - Średnia wartość kliknięcia -  2. 00 zł netto

Stawki wyglądają następująco:

• do 5999 przekierowań w miesiącu — 50%
• od 6000 do 7999 przekierowań w miesiącu — 55%
• 8000 oraz więcej przekierowań miesięcznie - 60%

Wyższa prowizja będzie obowiązywała w miesiącu kolejnym po wygenerowaniu danej ilości przekierowań.

Jako Skyscanner chcemy mieć pewność, że nasza porównywarka jest najlepsza oferując najszerszą gamę dostawców w zakresie lotów, hoteli i wynajmu samochodów. Aby móc pokazać te wszystkie produkty, mamy różne umowy handlowe z każdym z nich. Jednak niewielka ich ilość promowana jest przez nas za darmo.

Jak wiesz, Skyscanner dzieli się z Tobą 50% prowizji. Oznacza to, że jeśli wyślesz 100 przekierowań do linii lotniczej, a Skyscanner otrzyma 50 zł za przekierowania, otrzymasz 25 zł. Jeśli jednak wyślesz 100 przekierowań do dostawcy, którego promujemy na naszej stronie za darmo, zarabiamy 0 zł. Dlatego nie ma możliwości dzielenia się z Państwem dochodami. Dlatego może się zdarzyć, że generujesz przekierowania, ale nie zarabiasz prowizji.

Opłaty za kliknięcia, za które Skyscanner nie pobiera prowizji z tytułu umów handlowych zewnętrznych od Tradedoubler nie są wypłacane wydawcom. Umowy te podlegają elastyczności i poufności firmy Skyscanner.

dołącz do programu