powrót

TUI - Biuro Podróży

TUI - Biuro Podróży

Zapraszamy do udziału w Programie Partnerskim TUI Biuro Podróży.

TUI Poland Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i od 2007 roku jest częścią największego koncernu turystycznego na świecie TUI Travel PLC, notowanego na London Stock Exchange.

Od ponad 40 lat TUI organizuje wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie. Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Posiada własne sieci hoteli, linie lotnicze oraz agencje turystyczne, które w profesjonalny sposób dbają o Klienta w miejscu wypoczynku. Dzięki sile i międzynarodowemu doświadczeniu TUI wypracowało najwyższe standardy obsługi, a partnerów lotniczych i hotelowych wybiera bardzo starannie. Wszystkie działania determinuje najwyższa troska o Klienta, a najwspanialszą nagrodą jest jego uśmiech. Pasją TUI są podróże i dlatego jak nikt inny rozumie potrzeby swoich Klientów.

WYNAGRODZENIE

  • CPS - 1,70% za sprzedaną wycieczkę
  • CPS - 0,50% za sprzedany bilet lotniczy
  • CPS - 2,00% za reklamacje

W programie zliczają się rownież eventy, za które się nie rozliczamy, dlatego w statystykach mogą pojawić się pozycje z wartością 0 zł.

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.

dołącz do programu