powrót

Generali OC lub OC+AC

Generali OC lub OC+AC

Generali, to jedna z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych na świecie, która od ponad 185 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów klientów.

W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1999 r. Stale buduje swoją siłę stawiając na zdywersyfikowany model biznesowy oparty na trzech kluczowych obszarach: ochronie majątku i życia klientów indywidualnych, zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczeniach korporacyjnych.

Warto dołączyć do programu partnerskiego, ponieważ:
- pewna firma o ugruntowanej międzynarodowej pozycji w Polsce i na świecie;
- szeroka oferta ubezpieczeń OC/AC, ubezpieczeń nieruchomości, ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń turystycznych, OFE oraz produktów inwestycyjnych;
- znana marka wzmacniana cyklicznymi, ogólnopolskimi kampaniami promocyjnymi;
- materiały promocyjne wysokiej jakości, akcje sprzedażowe offline i online;

 

  • WYNAGRODZENIE
  • CPS ubezpieczenie OC: 5,4%
  • CPS ubecpieczenie OC+AC: 6%


Proces naliczania prowizji:
1. System automatycznie będzie zliczał wszystkie kwotacje z nazwą eventu "Fromularz_Kwotacja" ze stawką 0 zł, bez rozróżnienia na produkt.
2. Podczas walidacji do numeru kwotacji będzie przypisany właściwy produkt (OC lub OC/AC) oraz zostanie naliczona adekwatna prowizja.
3. Prowizja będzie naliczona wyłącznie do kwotacji, które zakończyły się podpisaniem umowy.

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.

dołącz do programu