powrót

Kasa Stefczyka - Zaratka

Kasa Stefczyka - Zaratka

25 złotych za każdy pożyczony tysiąc - jak Polska długa i szeroka Członkowie Kasy Stefczyka korzystają z małej raty! Dołącz do nas!

Zalety Pożyczki Zaratka to:

  • mała rata - tylko 25 zł miesięcznej raty za każdy pożyczony tysiąc!
  • możesz wziąć 1000, 2000, 3000 lub 4000 zł na dowolny cel
  • 0% prowizji
  • RRSO 9,38 %
  • szybka decyzja kredytowa - wstępna informacja nawet w 15 minut!

Przykład reprezentatywny z dnia 1.04.2018 r. dla Pożyczki Zaratka: Całkowita kwota kredytu wynosi 1000,00 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł) wynosi 9%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,38%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 24,89 zł oraz ostatnia, 48. rata: 24,93 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 1194,76 zł, w tym odsetki: 194,76 zł.

Pożyczka Zaratka dostępna wyłącznie w kwotach 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł, dla Członków nieposiadających pożyczek lub kredytów w Kasie w okresie co najmniej 6 miesięcy przed dniem złożenia wniosku. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Wyprodukowano dnia 1.04.2018r

WYNAGRODZENIE

  • I próg prowizyjny: CPL=13 zł + CPS=2% przy akcepcie min. 10% i udział leadów z oceną potencjału pozytywną min. 2% ruchu
  • II próg prowizyjny: CPL=11 zł + CPS=2% przy akcepcie min. 5% i udział leadów z oceną potencjału pozytywną min. 1% ruchu
  • III próg prowizyjny: CPL 9 zł +CPS=1%, gdy osoba nie spełnia warunków na I lub II próg premiowy

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.

Definicja leada krótkiego:
1. Lead krótki jest to osoba, która wypełniła formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. Kontakt przekazywany jest do call center, gdzie przeprowadzana jest wstępna rozmowa w celu sprawdzenia potencjału sprzedażowego klienta. Klient otrzymuje wstępną decyzje kredytową i dane są przekazywane do placówki. Leady rozliczane są w modelu hybrydowym CPL + CPS.

2. Za CPL nie rozliczamy się gdy: (powody odrzuceń wniosków i status):
- BŁĄD - leady z błędnymi danymi, błędny numer, pomyłka
- FAKE – osoba nie składała zapytania
- DUPLIKAT (osoba jest już w naszej bazie=osoba złożyła leada w innym procesie, lub jest już obsługiwana przez placówkę)
- BRAK POTENCJAŁU osoby nie spełniające kryteriów udzielania pożyczki (nieakceptowalny dochód – szczegóły opisane w dodatkowym załączniku, brak zdolności, negatywna historia w BIK, negatywny KRD)
- NIE ODBIERA – osoba nie odebrała telefonu pomimo kilku prób kontaktu,
- BRAK ZGODY – osoba nie wyraża zgody na nagrywanie, nie wyraża zgody na uzupełnienie danych w procesie call center, żądanie usunięcia danych osobowych, rezygnacja bez podania przyczyn,
- BRAK ROZMOWY – osoba nie jest zainteresowana rozmową z konsultantem,

3. Rozliczamy się za lead - CPL, który posiada POTENCJAŁ SPRZEDAŻOWY
- lead jest poprawnie wypełniony przez użytkownika umożliwiający kontakt,
- osoba potwierdza wypełnienie i przesłanie formularza kontaktowego,
- osoba spełnia podstawowe kryteria udzielania pożyczek bankowych,
- osoba jest zainteresowana rozmową z konsultantem i poznaniem oferty,

4. CPS - rozliczone jest w momencie uruchomienia pożyczki dla klienta

dołącz do programu