powrót

Multiconvert wyszukiwarka usług Telekomunikacyjnych CPL + CPS

Multiconvert wyszukiwarka usług Telekomunikacyjnych CPL + CPS

Zyskaj więcej z jednej kampanii!

Reklamuj Wyszukiwarkę Usług Telekomunikacyjnych Multiconvert a bez wysiłku zarobisz  więcej niż reklamując tylko jednego Operatora. Nasza wyszukiwarka gromadzi  w tym samym miejscu oferty wielu Operatorów  a Użytkownik,  przy jednym podejściu, może skorzystać z całego wachlarza innych produktów.

Jako jedyni płacimy za wszystkie podpisane i zwalidowane pozytywnie przez Dostawców umowy dla tego samego klienta. Nasza baza ofert, którą Ci udostępniamy  jest systematycznie aktualizowana.

Wynagrodzenie:

Dla usług telekomunikacyjnych:

Wynagrodzenie rozliczane będzie dla wskazanych  przez Multiconvert Sp. z o.o. ofert zgodnie z poniższymi warunkami i załączoną tabelą . W trakcie kampanii lista ofert może ulec zmianie.     

 • CPS – nawet  165 zł netto, w zależności od oferty - za  poprawnie złożone i aktywowane zamówienie ( podpisana umowa)  poprzez formularz online.
 • CPL - nawet 35 zł netto w zależności od oferty - za poprawnie wypełniony formularz, który spełnia następujące warunki:    
  • poprawność danych;     
  • możliwość dodzwonienia się do osoby zainteresowanej;              
  • potwierdzenie zainteresowania produktem.       
  • *geotargetowanie dla ofert dostępnych lokalnie             

         

Tabela wynagrodzeń:

Dla usług finansowych „ Szybka Gotówka”

Wynagrodzenie rozliczane będzie dla wskazanych  przez Multiconvert Sp. z o.o. ofert zgodnie z warunkami poniższymi warunkami i załączoną tabelą . W trakcie kampanii lista ofert może ulec zmianie.             

 • CPS – nawet do 125pln netto w zależności od oferty - prowizja naliczana za sprzedaż pożyczki nowemu klientowi,

Tabela wynagrodzeń:

Tabela wynagrodzeń Szybka gotówka

 

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta.  Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikalnych użytkowników. W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.

dołącz do programu