powrót

Wakacje.pl

Wakacje.pl

Kampania Wakacje.pl to najlepsza kampania afiliacyjna w branży turystycznej. Została stworzona z myślą o wydawcach travel, którzy mają pomysł na skuteczne promowanie wyjazdów zagranicznych w sieci. Jest idealnym miejscem zarówno dla blogerów, vlogerów, właścicieli serwisów internetowych, agregatorów ofert, ale również firm technologicznych, agencji marketingowych, czy posiadaczy baz mailingowych. Wachlarz wycieczek, które możesz promować jest niezwykle obszerny. Znajdziesz tutaj oferty wyjazdów do praktycznie wszystkich zakątków świata, organizowanych przez większość touroperatorów działających na polskim rynku. Z łatwością dopasujesz więc oferty do użytkowników odwiedzających Twój serwis internetowy, czy bloga. Zarabiasz od 2% prowizji netto od każdej sprzedanej za Twoim pośrednictwem wycieczki. Średnia wartość koszyka zakupowego jest wysoka i wynosi aż 6000 zł. Serwis Wakacje.pl odwiedza ponad 2 miliony UU miesięcznie.

WYNAGRODZENIE

  • CPS - 2,0%

DODATKOWE UWAGI

Zabronione praktyki: brand bidding PPC/SEO, popup, popunder, cookie dropping, typo squatting, e-mail spamming, content dotyczący marki lub serwisu Wakacje.pl.
Niedozwolone specjalizacje: couponing (kody rabatowe), programy lojalnościowe, cashback, giftback

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.

dołącz do programu