powrót

VIA SMS

VIA SMS

Możesz pożyczyć do 4000 zł na okres 30 dni

Pierwsza pożyczka nie może przekroczyć kwoty 1500 zł. Po 7 dniach od spłaty pierwszej pożyczki Twój limit wzrośnie do 2000 zł. Kolejny limit w wysokości 2500 zł osiągniesz już po 7 dniach od spłaty drugiej pożyczki. Czwarty limit wynosi 3000 zł. Ostatni limit to 4000 zł - dostępny już od piątej pożyczki.

Na stronie internetowej VIA SMS PL wybierz kwotę i termin na kalkulatorze. Kliknij przycisk "Weź pożyczkę" i postępuj zgodnie z dalszymi wskazówkami.
Jeśli pierwszy raz korzystasz z pożyczki od VIA SMS PL podczas rejestracji należy podać swoje imię i nazwisko, adres, numer dowodu osobistego i PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Aby uzyskać pożyczkę musisz tylko spełnić kilka wymogów – musisz mieć polskie obywatelstwo, wiek pomiędzy 20, a 72 lat, mieć stały dochód oraz nie możesz posiadać negatywnej historii kredytowej.

Po rejestracji na swój telefon komórkowy otrzymasz SMS z kodem, który należy wprowadzić w okienko na naszej stronie internetowej.
Jeżeli to Twoja pierwsza pożyczka skorzystaj z bezpłatnej metody identyfikacji (INSTANTOR)*, umożliwia ona natychmiastową weryfikację rachunku bankowego Pożyczkobiorcy. Prosimy o nie korzystanie z firm oferujących możliwość błyskawicznych przelewów międzybankowych. Przelew powinien przyjść z Twojego osobistego konta, ponieważ na to konto będziemy w przyszłości przelewać Twoje pożyczki. Przypominamy, iż możesz korzystać z naszych usług tyle razy ile tylko chcesz, jednak możesz otrzymać kolejną pożyczkę dopiero po spłacie poprzedniej.

Po zakończeniu przez Ciebie rejestracji niezwłocznie podejmiemy decyzje dotycząca przyznania pożyczki. Poinformujemy Cię o naszej decyzji SMS-em. Czas realizacji przelewu zależy od banku w jakim masz rachunek. Jeżeli masz rachunek w Millennium Bank, mBank / MultiBank / BRE Bank SA, Santander, PKO BP / Inteligo, Pekao SA, Alior Bank lub ING Bank, to pożyczkę otrzymasz tego samego dnia!

Osiągnij swoje cele dzięki szybkiej pożyczce od VIA SMS PL. Jeżeli masz rachunek w tym samym banku co my to pożyczkę otrzymasz tego samego dnia!

WYNAGRODZENIE

  • CPS - 112,00 zł za udzielenie pożyczki nowemu klientowi

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.

dołącz do programu