powrót

Rapida

Rapida

GWARANTOWANE POŻYCZKI
Pożycz nawet do 25 000 zł w ciągu 24 godzin. Pożycz z Gwarantem, Twój zły BIK jest OK!
Okres pożyczkowania może wynieść aż 60 miesięcy.
JESTEŚMY ZWERYFIKOWANI PRZEZ KOMISJĘ NADZORU FINANSOWEGO

Jak to działa?
W przeciwieństwie do instytucji bankowych nie podejmujemy decyzji o przyznaniu pożyczki na podstawie analizy Twojej historii kredytowej. W zamian wszystko, o co prosimy, to abyś znalazł Gwaranta, który ma do Ciebie zaufanie i wierzy, że będziesz dokonywać płatności na czas, oraz który będzie w stanie uregulować ratę za Ciebie. Nie ma znaczenia czy Twój BIK jest negatywny czy też masz zupełnie czystą historię kredytową. Nie musisz pracować na pełny etat, akceptujemy również samozatrudnionych.

Kim jest Gwarant?
Gwarantem jest osoba, która zgadza się dokonywać płatności w przypadku, gdy Ty nie będziesz w stanie z jakiegokolwiek powodu. Gwarant może mieć od 21 do 75 lat. Większość naszych gwarantów to członkowie rodziny lub bliscy przyjaciele., Może to być ktokolwiek kto Cię zna i ma do Ciebie zaufanie.

Wniosek online
Powiedz nam ile chcesz pożyczyć oraz na jaki okres. Wprowadź swoje dane, podpisz wniosek online i Twoja część jest skończona. Otrzymasz wtedy link do wniosku Gwaranta, który musisz przesłać osobie, która ma nim zostać, aby wypełniła wniosek. Następnie zadzwonimy do Ciebie i do Twojego Gwaranta aby uzgodnić szczegóły wypłaty środków z pożyczki.

WYNAGRODZENIE

  • CPS - 7,0% za udzielenie pożyczki (nowy klient) Wynagrodzenie za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie udzielona pożyczka. Wynagrodzenie będzie naliczane od kwoty zaciągniętej pożyczki. Wnioski potwierdzane są po ich pełnej weryfikacji telefonicznej przez pożyczkodawcę.

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.

dołącz do programu