powrót

Tripadvisor

Tripadvisor

Zwiększ atrakcyjność swojej strony i publikowanych na niej treści, biorąc udział w programie partnerskim strony TripAdvisor. Zostając naszym partnerem, otrzymasz możliwość dodawania łączy przekierowujących do największej na świecie strony turystycznej, na której znajduje się ponad 500 milionów recenzji. Oprócz tego pomożesz swoim użytkownikom znaleźć najniższe ceny hotelowe dzięki zestawieniom stawek z ponad 200 witryn hotelowych.

WYNAGRODZENIE

Struktura prowizji

Redaktorzy strony TripAdvisor wypłacą Ci co najmniej 30% prowizji od przychodów z tytułu rezerwacji hotelowych dokonanych przez użytkowników przekierowanych z Twojej witryny, którzy klikną łącze prowadzące do dowolnej witryny partnerskiej strony TripAdvisor. Z uwagi na to, że dzielimy się z Tobą opłatą za przekierowanie otrzymaną od naszych partnerów rezerwacyjnych w momencie kliknięcia przekierowującego, użytkownik nie musi dokonać rezerwacji, aby została Ci przyznana prowizja. Oferujemy jedną z najlepszych struktur prowizji, a nasze średnie wskaźniki skuteczności wynoszą ponad 30%.

Przypominamy również, że w ramach programu przyznawane są korzyści jedynie za przychody hoteli, a nie linii lotniczych, restauracji, obiektów wakacyjnych ani atrakcji

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.
 

dołącz do programu