powrót

IPM Kredyt dla firm

IPM Kredyt dla firm

IPM kredyt dla firm 

Jak to działa .

W jednym miejscu 8 banków 

Klient od razu ma możliwość wyboru dla Siebie najlepszego kredytu  z wielu ofert bankowych , wie jakie będzie oprocentowanie kredytu  w danym banku i jaka będzie wysokość raty.

 Po wybraniu najlepszego banku wypełnia bezpośrednio w IPM tylko jeden wniosek online w przypadku jeżeli nie ma możliwości otrzymania kredytu w wybranym banku jest analizowany jednocześnie do innych banków .

 

Dzięki takiej analizie i jednemu wnioskowi szanse klienta na otrzymanie kredytu bardzo się zwiększają niż ma szukać i składać wszędzie  osobno .

 

  • Kwoty od 10000 - 600000 pln 
  • Okres spłaty -3-144 miesięcy 
  • Dowolny cel ,także konsolidacyjne 

WYNAGRODZENIE

  • CPL - 40 zł
  • CPS - 0.5%

Za prawidłowy lead uznajemy taki, który: został wypełniony wniosek, następnie odebrany przez potencjalnego klienta telefon (do trzech prób połączenia, o różnych porach dnia) i potwierdzenie prawidłowych danych z wniosku banku , czy faktycznie pozostawił je w związku z zainteresowaniem, skorzystania z bankowego kredytu gotówkowego oraz bankowego kredytu gotówkowego i obrotowego dla firm .
Dodatkowo weryfikacji podlega, czy klient prawidłowo oświadczył o braku negatywnych wpisów do BIK, BIG i KRD .
Tylko klient ma prawo osobiście wypełniać Formularz IPM Kredyty i nikt inny więcej w szczególności zakaz mają wydawcy , w przypadku takiej sytuacji lead staje się automatycznie nie akceptowany do rozliczenia .

dołącz do programu