powrót

IPM Kredyt gotówkowy

IPM Kredyt gotówkowy

Porównaj i wybierz z wielu ofert, najlepszy bankowy kredyt.

W jednym miejscu 12 banków .

Klient od razu ma możliwość wyboru najlepszego kredytu dla Siebie z wielu ofert bankowych , wie jakie będzie oprocentowanie kredytu w danym banku i jaka będzie wysokość raty, również ma możliwość wyliczenia swojej  zdolności kredytowej. 

Po wybraniu banku który najbardziej klientowi pasuje wypełnia  bezpośrednio w IPM tylko jeden wniosek online w przypadku jeżeli nie ma możliwości otrzymania kredytu w wybranym banku jest analizowany jednocześnie do innych banków  . 

Dzięki takiej analizie i jednemu wnioskowi szanse klienta na otrzymanie kredytu bardzo się zwiększają niż ma szukać i składać wszędzie  osobno .

  • Kwoty  od 5000 - 500000pln 
  • Okres spłaty -3-144 miesięcy 
  • Dowolny cel ,także konsolidacyjne 

WYNAGRODZENIE

  • CPL 40 zł 
  • CPS 0,5 %

 

Za prawidłowy lead uznajemy taki, który: został wypełniony wniosek, następnie odebrany przez potencjalnego klienta telefon (do trzech prób połączenia, o różnych porach dnia) i potwierdzenie prawidłowych danych z wniosku banku , czy faktycznie pozostawił je w związku z zainteresowaniem, skorzystania z bankowego kredytu gotówkowego oraz bankowego kredytu gotówkowego i obrotowego dla firm .
Dodatkowo weryfikacji podlega, czy klient prawidłowo oświadczył o braku negatywnych wpisów do BIK, BIG i KRD .
Tylko klient ma prawo osobiście wypełniać Formularz IPM Kredyty i nikt inny więcej w szczególności zakaz mają wydawcy , w przypadku takiej sytuacji lead staje się automatycznie nie akceptowany do rozliczenia .

dołącz do programu