DHL

DHL Parcel Dla Ciebie to nowoczesny, dostępny pod adresem dhl24.com.pl/dlaciebie, serwis internetowy do wysyłania przesyłek przez klientów indywidualnych. Aplikacja umożliwia obsługę przesyłek krajowych DHL Parcel, a od listopada 2019 będzie oferować przesyłki międzynarodowe do 28 państw Europy. Paczkę można przygotować w mniej niż 3 minuty na dowolnym urządzeniu (telefon, komputer, tablet). Nadanie przesyłki jest możliwe w dowolnym z 7000 punktów partnerskich (Żabka, Inmedio, Kaufland) lub u kuriera. Wśród przyjaznych dla użytkowników opcji jest nadanie paczki bez wydrukowanej etykiety. Wygodne metody płatności obejmują gotówkę oraz płatności elektroniczne. Koszt przesyłek zaczyna się od 16,9 zł, najpopularniejsze przesyłki kosztują 19,90 zł.

WYNAGRODZENIE

  • CPO - 2,00 zł 

Wynagrodzenie w programie DHL przysługuje za każdą sprzedaż usługi kurierskiej krajowej i międzynarodowej, dokonaną przez stronę dhl24.com.pl/dlaciebie, która została zaakceptowana przez Klienta. Pending w programie wynosi 31 dni.
Przesyłka opłacona, nie nadana w terminie 3 dni roboczych zostaje wycofana z systemów DHL, nadawca otrzymuje zwrot płatności. Od takiej przesyłki DHL nie wypłaca prowizji.

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.
 

dołącz do programu