powrót

IPM Kredyt - Kredyty gotówkowe bankowe

IPM Kredyt - Kredyty gotówkowe bankowe

KREDYTY GOTÓWKOWE - SOLIDNA GOTÓWKA i MEGA KONSOLIDACJA

  • do 900tys zł (bez zabezpieczeń)
  • oprocentowanie od 5.99%
  • okres do 144 miesięcy
  • decyzje nawet w 1 minutę
  • największa przyznawalność

 

Koniec: do odwołania

WARUNKI:

CPL - 60 zł  za Lead z poprawnymi danymi, zgodnie z warunkami w Uwagach 
CPS - 0,5 %  za udzieloną pożyczkę

UWAGI:

Definicje rozliczeniowe: Warunki prawidłowego leada tej kampanii :Za prawidłowy lead uznajemy taki, który: został wypełniony wniosek, następnie odebrany przez potencjalnego klienta telefon (do trzech prób połączenia, o różnych porach dnia) i potwierdzenie prawidłowych danych z wniosku banku , czy faktycznie pozostawił je w związku z zainteresowaniem, skorzystania z kredytu gotówkowego. Dodatkowo weryfikacji podlega, czy klient  prawidłowo oświadczył o braku negatywnych wpisów do BIK, BIG i KRD oraz jest w stanie udokumentować swoje dochody. Tylko klient ma prawo osobiście wypełniać Formularz  IPM Kredyty i nikt inny więcej , w przypadku takiej sytuacji lead staje się automatycznie nie akceptowany do rozliczenia. Całkowity zakaz wypełniania przez wydawców wypełniania formularzy  lub w imieniu klienta.

Defincja CPS -  wypłata prowizji CPS odbywa się po uruchomieniu przez bank kredytu. Prowizja naliczana jest od kwoty netto czyli:  bez prowizji za udzielenie , opłat i  ubezpieczeń (tj. kwota, która wpłynęła klientowi na konto lub została wypłacona gotówką czy czekiem)

Całkowity zakaz wypełniania przez wydawców wypełniania formularzy  lub w imieniu klienta .

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy Raportu z uzyskanych przez Wydawców Konwersji.

dołącz do programu