17 Grudnia
2018
powrót

bluepartner - User Guide

bluepartner to najlepsza platforma dla Ciebie. W tym artykule przedstawimy jak szybko i sprawnie poruszać się w naszym panelu admina.

bluepartner - User Guide

Dashboard bluepartner

Po zalogowaniu do panelu admina znajdziesz się w sekcji ogólnych informacji o Twoim koncie. Pulpit wyświetla informację o Twoim koncie, przychodach, liczbie leadów, kampaniach polecanych dla Ciebie (jeżeli wybrałeś preferowane kategorie), a także informuje Cię o najważniejszych informacjach w formie pop-up.

1 – Liczba leadów gotowych do rozliczenia

2 – Twoje bieżące saldo gotowe do rozliczenia

3 – Liczba leadów czekających na potwierdzenie

4 – Najnowsze informację dla wydawców w formie pop-up

5 – Kampanie polecane dla Ciebie według preferowanej kategorii

6 – Menu główne

Menu główne bluepartner

1. Lista kampanii

W tej sekcji znajdziesz wszystkie aktualne i dostępne kampanię. Lista zawiera nazwę kampanii, wynagrodzenie oraz kategorią do jakiej należy kampania. Dzięki temu możesz w szybki i prosty sposób znaleźć odpowiednią kampanię dla siebie. Jeżeli szukasz czegoś konkretnego możesz wykorzystać dostępne filtry, w których masz do wybory: Produkt, Kampanie, Rodzaj wynagrodzenia. Dodatkowo istnieje możliwość posortowania kampanii według: Alfabetu, Stawek CPL/CPS (rosnąco lub malejąco)

2. Narzędzia

Sekcja, która została niedawno uruchomiona. W naszej sieci afiliacyjnej chcieliśmy ułatwić wydawcom wyświetlanie banerów reklamowych z danej kategorii. Dzięki powstaniu narzędzia „Rotator banerów” szybko możesz odnaleźć baner, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom. Po określeniu wymiarów, wynagrodzenia oraz kampanii otrzymasz gotowy kod do wklejenia na swoim serwisie www.

3. Twoje leady

Strona z informacjami na temat wszystkich leadów. Na liście widnieje informacja na temat daty utworzenia leada, nr ID, Parametru, Kampanii, Typu, Kwoty oraz Statusu. Statusy, które stosujemy w Bluepartner to:
1. "przekazany do banku" – wszystkie wnioski wypełnione przez użytkownika,
2. "trwa weryfikacja" – wnioski w trakcie weryfikacji przez bank lub inną instytucję finansową,
3. "oczekuje na rozliczenie" teraz mamy oczekuje na potwierdzenie – wnioski wstępnie zaakceptowane przez bank lub inną instytucję finansową,
4. "wstępnie zaakceptowany" – wnioski, za które przysługuje wynagrodzenie za ostatni okres rozliczeniowy,
5. "wypłacony" – wnioski, które zostały wypłacone,
6. "odrzucony" – wnioski odrzucone podczas weryfikacji przez bank lub inną instytucję finansową,
7. "duplikat danych" - dane osobowe złożone do danego wniosku już wystąpiły w obszarze tego samego partnera i produktu w przeciągu tygodnia.

4. Rozliczenia

Sekcja informująca o dokonanych rozliczeniach. Na samej górze widnieje informacja o Twoim aktualnym saldzie konta.

5. Statystyki

Strona ze wszystkimi statystykami kliknięć, przychodów oraz pozyskanych leadów. Przychody oraz pozyskane leady prezentowane są w postaci wykresu. Dodatkowo prezentowana jest informacja na temat kliknięć per kampania i per produkt. Dodatkowo przedstawiamy dla Ciebie TOP 5 Kampanii i TOP 5 Produktów.

6. Twoje Strony

Sekcja z wszystkim adresami Twoich stron dodanych do Programu Partnerskiego Bluepartner.

7. Twoje Dane

Sekcja, która musi być obowiązkowo wypełniona przez każdego Wydawcę. Dane kontaktowe i adresowe wymagane są do poprawnego rozliczenia Twoich leadów. Dodatkowo możesz wyrazić zgodę marketingową (o ile jeszcze tego nie zrobiłeś) oraz wybrać preferowane kategorie kampanii.

8. Konkursy

Link, który przekierowuje na stronę bluepartner.pl/konkursy w które prezentowane są wszystkie informację na temat aktualnych konkursów – gorąco zachęcamy do udziału i odbierania dodatkowych Premii.

9. Szczegóły kampanii

Sekcja, która prezentuje wszystkie szczegółowe informacje na temat kampanii. Po wejściu na „Listę Kampanii” i kliknięciu danej kampanii otrzymamy stronę zawierającą wszystkie najważniejsze informację, m.in. Informacja o kampanii, Warunki uczestnictwa, Wynagrodzenie, Ograniczenia, Opiekun Kampanii. Poniżej szczegółowych informacji przedstawiamy „Dostępne kreację” dla każdego wydawcy. W kampaniach dostępne są kreacje w postaci linków, bannerów, iframe oraz mail.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszej strony FAQ.

Teraz już wiesz jak działać w bluepartner !