Wybrana oferta jest niedostępna !

Jednak nie wszystko stracone! Poniżej przedstawiamy oferty firm, u których szansa na pożyczkę lub kartę kredytową jest największa.

Loanme

Loanme

Minimum formalności i szybka kasa. Nawet dla osób z niskimi dochodami.
Szybka decyzja. Misja Loanme to pomoc klientom, zapewniając im prosty dostęp do finansowania na preferencyjncyh warunkach.

Vivus

Vivus

Szybka pożyczka do 1600 zł. Spłata pożyczki w 30 dni. Bez prowizji - bez odsetek. Vivus oferuje pożyczki online z atrakcyjnymi warunkami. Pożyczka z Vivus to 3 kroki do szybkiej gotówki.

Moneydot

Moneydot

Pierwsza pożyczka za darmo. Pożyczka do 2000 zł. Preferencyjne warunki: pierwsza pożyczka do 2000 zł, na 2 miesiące bez dodatkowych opłat - klient oddaje tylko pożyczoną kwotę.

Kierunek kredyt

Kierunek kredyt

Indywidualna oferta. Szybka decyzja. Elastyczne dobrane warunki. Kierunek kredyt to nowy serwis z ofertą większości podmiotów finansowych na rynku i dopasowuje do potrzeb każdego użytkowania.

Finansowy ekspres

Finansowy ekspres

Minimum formalności. Nie wymagany rachunek bankowy. Do 1500 zł - RRSO 0%. Gotówka na miarę Twoich potrzeb. Złóż wniosek i ciesz się dodatkową gotówką.

Bankowy Operator

Bankowy Operator

Wysokie szanse na kredyt. Indywidualne podejście. Dla osób ze słabą historią kredytową. W ofercie bardzo dużo produktów bankowych i pozabankowych, co zwiększa szansę na otrzymanie gotówki.